Australia

Jak tanio dolecieć do Australii?

Australia to ciekawy, oryginalny i przepiękny kraj, który na pewno warto odwiedzić podczas wakacyjnych wojaży. Jednak – co warte podkreślenia – podróże po Australii wymagają niemałego zasobu finansowego. Jednym z największych wydatków wakacji w krainie kangurów jest przelot samolotem, którego koszt może wynieść nawet kilka tysięcy złotych. Jednak są pewne sposoby, które pozwolą nieco ograniczyć przeznaczone na ten cel wydatki.

Jedną z podstawowych możliwości obniżenia ceny wakacji jest poszukanie lotów promocyjnych. I chociaż rabaty na ten kierunek wylotów nie zdarzają się zbyt często, to jednak wiele linii lotniczych proponuje swoim klientom okresowe zniżki. Dlatego poszukiwania lotów do Australii należy rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem.

Innym sposobem na obniżenie kosztów przelotu do Australii jest podzielenie podróży na dwa etapy. I chociaż mało kto lubi przesiadki, to w tym przypadku warto zdecydować się na właśnie taką opcję. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie dwóch lotów – z Polski (lub innego kraju europejskiego) do Azji i następnie z Azji do Australii. W tym przypadku dobrym kierunkiem będzie Kuala Lumpur, Bangkok, Singapur lub Tokio, z których bilety do największych miast Australii można zakupić już za niecałe 1500 złotych. Azjatyckie linie lotnicze oferują wiele promocyjnych lotów do krainy kangurów – zwłaszcza wtedy, gdy rezerwacje odbywają się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Categories: Australia, Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>